Timetable

Ακαδημία OM SHANTI
Πρόγραμμα Μαθημάτων Σεπτεμβρίου

*Για τη συμμετοχή σας στα μαθήματα Aerial και Reformer απαιτείται προκράτηση θέσης. Στείλτε αίτημα για κράτηση θέσης την ημέρα και ώρα που επιθυμείτε στο info@omshanti.gr ή καλέστε στο 210 7228785. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

**Παρακαλείστε να είστε στην Ακαδημία 5 λεπτά πριν από την έναρξη του μαθήματος.

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
αίθουσα ομαδικών μηχάνημα reformer αίθουσα ομαδικών μηχάνημα reformer αίθουσα ομαδικών μηχάνημα reformer αίθουσα ομαδικών μηχάνημα reformer αίθουσα ομαδικών μηχάνημα reformer αίθουσα ομαδικών
10.00-10.30

Meditation

Δημήτρης Κ.

10.00-11.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

10.00-11.00

Pilates mat

Νικόλντια Κ.

10.00-10.30

Meditation

Δημήτρης Κ.

10.00-11.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

10.00-11.00

Pilates mat

Νικόλντια Κ.

10.00-11.30

Vinyasa Yoga

Νικόλντια Κ.

10.00-11.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

10.30-11.30

Yoga Kids

Δέσποινα Μ.

10.30-11.30

Yin Yang Yoga

Δημήτρης Κ.

11.00-12.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

11.00-12.00

Reformer

Νικόλντια Κ.

10.30-11.30

Yin Yang Yoga

Δημήτρης Κ.

11.00-12.00 Reformer

Ειρήνη Γ.

11.00-12.00

Reformer

Νικόλντια Κ.

11.00-12.00 Reformer

Ειρήνη Γ.

 
17.30-19.00

Hatha Yoga

Ναταλία Σ.

17.00-18.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

17.30-19.00

Hatha Yoga

Ναταλία Σ.

17.00-18.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

 

 

  18.00-19.00

Reformer

Δήμητρα Χ.

18.00-19.00

Vinyasa Yoga

Δημήτρης Κ.

18.00-19.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

18.00-19.00

Reformer

Δήμητρα Χ.

18.00-19.00

Vinyasa Yoga

Δημήτρης Κ.

18.00-19.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

18.30-20.00

Hatha Yoga

Κατερίνα Β.

18.30-19.30

Reformer

Δήμητρα Χ.

19.00-20.00

Aerial Yoga

Δήμητρα Π.

19.00-20.00

Reformer

Δήμητρα Χ.

19.00-20.00

Pilates mat

Νατάσσα Τ.

19.00-20.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

19.00-20.00

Aerial Yoga

Δήμητρα Π.

19.00-20.00

Reformer

Δήμητρα Χ.

19.00-20.00

Pilates mat

Νατάσσα Τ.

19.00-20.00

Reformer

Ειρήνη Γ.

20.00-21.00

Aerial Yoga

Δήμητρα Π.

19.30-20.30

Reformer

Δήμητρα Χ.

20.00-21.00

Pilates mat

Δήμητρα Π.

20.00-21.00

Reformer

Δήμητρα Χ.

20.00-21.00

Aerial Pilates

Ειρήνη Γ.

20.00-21.00

Reformer

Νατάσσα Τ.

20.00-21.00

Pilates mat

Δήμητρα Π.

20.00-21.00

Reformer

Δήμητρα Χ.

20.00-21.00

Aerial Pilates

Ειρήνη Γ.

20.00-21.00

Reformer

Νατάσσα Τ.

20.30-21.30

Reformer

Δήμητρα Χ.

21.00-21.30

Meditation

Δημήτρης Κ.

21.00-22.00

Reformer

Δήμητρα Π.

21.00-22.00

Vinyasa Yoga

Δημήτρης Κ.

21.00-22.00

Reformer

Νατάσσα Τ.

21.00-21.30

Meditation

Δημήτρης Κ.

21.00-22.00

Reformer

Δήμητρα Π.

21.00-22.00

Vinyasa Yoga

Δημήτρης Κ.

21.00-22.00

Reformer

Νατάσσα Τ.

21.30-22.30

Yin Yang Yoga

Δημήτρης Κ.

22.00-22.30

Yoga Νidra

Δημήτρης Κ.

21.30-22.30

Yin Yang Yoga

Δημήτρης Κ.

22.00-22.30

Yoga Νidra

Δημήτρης Κ.